86 333 15 15

Nemokama konsultacija

Kontaktai: reklama@parduokmiska.lt arba tel. +370 648 38 248

Apie projektą:

“Parduok mišką” – unikali platforma, skirta norintiems greitai ir patogiai rasti miško, medienos supirkėją ar norintiems įsivertinti savo turimo miško kainą. Šioje platformoje galima greitai rasti sau tinkamą miškų projektais užsiimančią įmonę, padėsiančią nusipirkti ar parduoti Jūsų turimus miškus.

Su „Parduok mišką“ paslaugų platforma – dar niekada nebuvo taip lengva ir patogu sužinoti savo miško kainą ar rasti savo miškui geriausią pirkėją.

Šio projekto pagrindas – revoliucinis, sukrėsiantis visą miškininkystės sektorių, nes dabar visos įmonės lengvai randamos vienoje vietoje. Įmonių filtravimas pagal veiklos profilį ir regioną dar labiau supaparastins reikiamos paslaugos tiekėjo paiešką. Tačiau, labiausiai šis puslapis bus naudingas miškų prekybos rinkai. Nuo šiol, parduoti ar pirkti mišką, bus ypatingai paprasta. Pardavėjas kelių paspaudimų pagalba sugebės gauti geriausią pasiūlymą už savo nuosavybę, o miškininkystės įmonės galės gauti nekilnojamo turto pirkimų pasiūlymus centralizuotai ir nepraleisti potencialių pirkimų visos Lietuvos mastu.

Šis puslapis bus matomas ir girdimas:

  • Internete;
  • Radio reklamoje;
  • TV reklamoje;
  • Spaudoje;
  • Lauko reklamoje (10 kelio reklamos stendų).

Tai puslapis, kuris kuria vertę tiek miškinkystės įmonėms, tiek miškų savininkams. Čia rasite:

 skaiciuokles img

Miško kainos skaičiuoklę

Unikalus algoritmas, kuris padės sužinoti preliminarią kainą, paremtas verčių nulemiančių miško kainos nustatymą formuliariniu išskaičiavimu. Skaičiuoklės duomenys ir koficientai nuolat atnaujinami, o skaičiuoklė tobulinama, kad išvedami vertinimai kuo labiau atiktų realias rinkos vertes. Tačiau, išvestinės kainos gali skirtis nuo realių rinkos kainų, todėl išvedami skaičiai turi būti traktuojami tik kaip orientaciniai ar preliminarūs.

 unikalus filtras

Unikalų filtrą

Unikalus filtras padės surasti labiausiai Jūsų paiešką atitnkančias įmones. Galite paiešką vykdyti pagal raktinius žodžius, pagal įmonių pavadinimus, pagal regioninį pasiskirtsymą ar veiklos sritis. Iškiriamos pagrindinės veiklos sritys: veiklos sritys

 masines uzklausos

Masinių užklausų siuntimą

Šio puslapio pagalba, miškų savininkai galės siųsti užklausas tiek atskirai pasirinktoms įmonėms, tiek kelių paspaudimų pagalba VISOMS.

http://parduokmiska.lt/jūsų-įmonės-pavadinimas

Įmonės profilius su unikaliu internetiniu adresu

Nuo šiol, net įmonės neturinčios internetinio tinklapio galės būti randamos internete, bei galės naudoti anketos unikalų URL kitiems reklaminiams tikslams.

Įmonės turinčios tinklapius bus indeksuojamos paieškos variklių ir gaus papildomą internetinį matomumą bei srautą.

 vertinimo sistema

Vertinimo sistemą

Įmonių vertinimo ir atsiliepimų sistema sukurs pridėtinę vertę tiek miškininkystės įmonėms, tiek miškų savininkams, bei padės atsirinkti geriausius kriterijus ir standartus atitinkančias įmones.

Virš 200 įmonių

Visas įmones vienoje vietoje

Šio projekto tikslas vienyti visas įmones dirbančias miškininkystės sektoriuje. Kiekviena, aktyvią veiklą vykdanti įmonė, bus suineteresuota aktyviai dalyvauti rinkos procesuose, o šis projektas padės tuos tikslus įgyvendinti.