86 333 15 15

Nemokama konsultacija

INVL Baltijos miškų fondas I

logofonas

Miškų rinkoje pradėjus veikti ilgalaikės turto valdymo patirties sukaupusiam ir miškus prižiūrinčiam investuotojui, atsiveria naujų galimybių miško savininkams, norintiems parduoti savo mišką.

Vienos pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management“ valdomas „INVL Baltijos miškų fondas I“ superka miškus, kuriuos augins ir prižiūrės atsižvelgdamas į atsakingo miško valdymo principus.

Fondas investuoja į įvairaus amžiaus ir įvairios būklės miškus, tinkamus miškininkystės veiklai. Be to, fondą domina ne tik kirtimo amžių pasiekę, bet ir jaunesni medynai, turintys potencialo užaugti per ilgą laikotarpį. Fondo valdytojai siekia konsoliduoti miško sklypus, investuoti į miško priežiūrą ir taip padidinti jų vertę.

Fondą valdanti bendrovė „INVL Asset Management“ priklauso nuo 1991 m. veikiančiai „Invaldos INVL“ grupei. Šios grupės įmonės valdo pensijų ir investicinius fondus, alternatyvias investicijas, privataus kapitalo turtą, individualius portfelius bei kitas finansines priemones. Joms daugiau kaip 180 tūkstančių klientų Lietuvoje ir Latvijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo virš 540 mln. eurų vertės turto.

Kontaktai


Veiklos sritys

Įvertink

  • Įvertinimas