86 333 15 15

Nemokama konsultacija

 

Miško kainos skaičiuoklė

Norite sužinoti kiek galėtų kainuoti jūsų miškas? Kviečiami pasinaudoti profesionalų sukurta miško kainos skaičiuokle.

Kodėl verta naudotis miško kainos skaičiuokle?

  • Patogu naudotis.
  • Šia skaičiuokle galite naudotis visiškai nemokamai.
  • Skaičiuoklė nuolat atnaujinama, tobulinama, todėl kaina skaičiuojama kiek įmanoma tiksliausiai.
  • Miško kaina vertinama, pagal vidutinę einamojo mėnesio rinkos kainą. Todėl kainos įvertinimas atitinka realias kainas, kurios nuolat kinta.
  • Labai greitai užpildysite reikiamus duomenis lentelėje. Kuriant šią skaičiuoklę buvo įtraukta tik pati reikalingiausia informacija miško kainai nustatyti.

Atkreipkite dėmesį, kad miško kainos skaičiuoklė gali paskaičiuoti tik preliminarią kainą. Jei norite sužinoti kiek jūsų miškas kainuotų tiksliau, kviečiame susisiekti su mumis telefonu ar el. paštu ir patikslinę duomenis galėsime tiksliai pasakyti kiek kainuoja jūsų miškas.

Tikslią miško kainą galima nustatyti remiantis miškotvarkos projekto duomenimis. Miškotvarkos projekte yra tokie svarbūs duomenys, kaip jūsų miško medelyno amžius. Didelę įtaką skaičiuojant kainą turi mediena. Kiekvienas medis išmatuojamas kiek įmanoma tiksliau, todėl galima nustatyti medienos tūrį. Atkreipkite dėmesį, jei jūsų miškotvarkos projektas buvo darytas gana seniai, tuomet duomenys gali būti netikslūs.

Jei jūs parduosite mišką su žeme, tuomet jo kaina priklauso nuo žemės kainos ir kiek vertinamas medelynas. Kaip pastebėjote, skaičiuoklėje yra įtrauktas laukelis – „ miško regionas“. Žemės vertė priklauso nuo to kokioje geografinėje vietoje ji yra. Jei ji yra arti miesto ar vandens telkinio, tuomet jos vertė bus didesnė nei medienos, kuri auga jūsų miške. Medelyno vertė skaičiuojama pagal tai kokia mediena ir kiek galima gauti pajamų pardavus esančią medieną.

Atkreipkite dėmesį kokio tipo yra jūsų miškas. Nes kai kuriuose miškuose negalima vykdyti kirtimų. Tuo atveju medelyno vertė bus nevertinama.

Ką daryti jei neturite miškotvarkos projekto?

Jei miškotvarkos projekto neturite, tuomet rekomenduojame kreiptis į valstybinę miškotvarkos tarnybą. Jūs galite gauti miško taksoraščio išrašą. Jame bus numatyta medynų rūšinė sudėtis, medynų vidutinis tūris, aukštis, skersmuo. Tačiau, jei miško inventorizacija buvo atlikta gana seniai, duomenys gali būti netikslūs. Atkreipkite dėmesį, kad informaciją gali gauti tik miško savininkai arba jų įgalioti asmenys.

Dėl bet kokių iškilusių klausimų mielai prašome kreiptis telefonu,  elektroniniu paštu. Interneto svetainėje dešiniajame kampe esančiame laukelyje galite „gyvai“ pradėti pokalbį su specialistu, kuris atsakys į visus rūpimus klausimus. Specialistas į jūsų klausimus atsakinėja darbo valandomis.

Miško kainos skaičiuoklė sukurta jūsų patogumui!


Miško kainos skaičiuoklės atnaujinimai

Tampriai bendradarbiaudami su GMU atstovais siekiame tobulinti miško kainos skaičiuoklės algoritmą, tad artimiausiu metu tikimės įgyvendinti atnaujinimus, kurie leis detalizuoti miško kainos skaičiavimus pagal medienos tūrius ir medienos rinkos svyravimus, remiantis medienos biržos duomenimis. Kuo tikslesnis, automatizuotas miško kainos nustatymas, didelė siekiamybė ne tik daugeliui miškininkystės įmonių, bet ir Generalinei miškų urėdijai, kas leistų tikslinti miško verčių duomenis rejestro sistemoje. Planuojame, kad detalaus miško skaičiavimo formuliarais paremtas algoritmas bus naudingas ne tik parduokmiska.lt vartotojams, bet ir miškininkystės įmonėms, kurioms suteikta unikali prieiga prie sistemos bus adaptuojama pagal įmonės poreikius, išlaikant bazinius vertinimo svertus. Skaičiavimo algoritmas įvertins kadastro pateikiamas vertes. Duomenų automatizuotas importavimas eliminuos poreikį gauti duomenis iš kadastro/rejestro centro individualiam vertinimui, todėl miško kainos vertinimo procesas supaprastės iki kelių paspaudimų algoritminio palaikymo. Tai padės miškininkystės įmonėms dar skaidriau ir našiau dirbti su miškų ūkiu Lietuvoje.