Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

Apie kompaniją

Parduokmišką.lt – unikali platforma, skirta norintiems greitai ir patogiai rasti miško, medienos supirkėją ar norintiems įsivertinti savo turimo miško kainą. Šioje platformoje galima greitai rasti sau tinkamą miškų projektais užsiimančią įmonę, padėsiančią nusipirkti, parduoti, atsodinti ar prižiūrėti Jūsų turimus miškus.

Su „Parduok mišką“ paslaugų platforma – dar niekada nebuvo taip lengva ir patogu sužinoti savo miško kainą ar rasti savo miškui geriausią pirkėją.

Šio projekto pagrindas – revoliucinis, sukrėsiantis visą miškininkystės sektorių, nes dabar visos įmonės lengvai randamos vienoje vietoje. Įmonių filtravimas pagal veiklos profilį ir regioną dar labiau supaparastins reikiamos paslaugos tiekėjo paiešką. Tačiau, labiausiai šis puslapis bus naudingas miškų prekybos rinkai. Nuo šiol, parduoti ar pirkti mišką, bus ypatingai paprasta. Pardavėjas kelių paspaudimų pagalba sugebės gauti geriausią pasiūlymą už savo nuosavybę, o miškininkystės įmonės galės gauti nekilnojamo turto pirkimų pasiūlymus centralizuotai ir nepraleisti potencialių pirkimų visos Lietuvos mastu.


Komanda

Parduokmišką.lt įkūrė jauna komanda, siekianti išspręsti gyvenimišką žmonių problemą, kaip gauti didžiausią kainą miškui. Remdamiesi kompetetingų profesionalų patarimais ir asmenine patirtimi, sukūrėme populiariausią Lietuvoje miško pasiūlymų platformą, teikiančią naudą tiek žmonėms, norintiems parduoti mišką, tiek pasiūlymais suinteresuotoms įmonėms.

Justinas

Vadovas

Karolis

Administratorius

Erlandas

Programuotojas

Žilvinas

Rinkodaros specialistas

Miško kainos skaičiuoklė

Sužinok savo miško kainą.

Į kainos skaičiuoklė
Vieta reklamai
Nuolat perkame malkinę medieną - amberforest.lt