Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

Pildykite užklausą ir laimėkite SPA dviem!

Užpildę užklausą galite laimėti dviejų nakvynių poilsį miško apsuptyje - Vilnius SPA Anykščiuose. Pasinaudokite šia galimybe dabar! Daugiau apie konkurso prizą ir sąlygas čia.

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)


Atsakymai į klausimus

1. Kas yra ParduokMiska.lt

Tai - unikali platforma, skirta žmonėms, siekiantiems parduoti savo mišką už didžiausią galimą kainą.

1.1 Kaip veikia portalas ParduokMiska.lt ?

Portalo veikimas itin paprastas – tiesiog užpildykite svetainėje esančią formą ir taip pasiūlysite savo mišką visoms įmonėms iškart, negaišdami laiko siūlydami kiekvienai atskirai.

1.2. Kodėl verta naudotis portalu ParduokMiska.lt ?

Jei norite neapsigauti ir gauti pačią didžiausią kainą savo miškui, tai portalas, kuris skirtas būtent jums! Pasiūlę savo mišką visoms įmonėms iškart žinosite, kas jums pasiruošęs sumokėti didžiausią kainą.

2. Kuo šis portalas naudingas įmonėms?

Nauda įmonėms – itin didelė. Ne tik sutaupysite savo reklamai skiriamas lėšas, bet ir gausite dar didesnę naudą. Žmonės, norintys parduoti mišką pirmiau renkasi parduokmiska.lt portalą, nei siūlo savo mišką kiekvienai įmonei atskirai, tad būtent čia, jūs pirmieji gausite visas jums aktualias užklausas iš jums aktualaus regiono.

2.1. Kaip tapti šio portalo dalyviu?

Norėdami tapti portalo dalyviu, užsukite į portalo skiltį „Pasiūlymai įmonėms“ ir susisiekite su mumis.

2.2. Kodėl negaunu užklausų?

Užklausas įmonės gauna darbo dienomis, nuo 8:00 iki 17:00. Jei nurodytomis valandomis užklausų negaunate, galimai per klaidą gaunamuose laiškuose paspaudėte „atsisakyti prenumeratos“. Vienu ar kitu atveju, susisiekite ir informuokite parduokmiska.lt portalą nemokamos informacijos telefonu arba el. paštu.

2.3. Kodėl gaunu laiškus iš kitų regionų?

?= $lang->kodel_gaunu_ats ?>

3. Kokia nauda prisiregistravus prie sistemos (paprastam vartotojui)?

Prisijungę prie forumo sistemos Parduokmiska.lt portale, Jūs galite dalyvauti diskusijose su kitais vartotojais ir įmonėmis. Sužinoti Jums aktualių klausimų atsakymus ir padėti kitiems vartotojams išspręsti jų problemas.

3.1. Kaip naudotis forumu?

Jei dar neesate prisiregistravęs prie parduokmiska.lt forumo sistemos, tai būtų pirmas žingsnis kurį turėtumėte atlikti. Jei esate registruotas narys, tuo prisiregistravęs, galite pasirinkti vieną iš jums aktualių diskusijų kategorijų ir joje sukurti Jums aktualią temą arba dalyvauti kitų vartotojų sukurtose temose, taip padedant išspręsti kitiems žmonėms rūpimus klausimus.

3.2. Kodėl negaliu komentuoti įžeidžiant kitų žmonių?

Forumas, tai vieta diskusijoms ar rasti atsakymams, į kiekvienam vartotojui rūpimus klausimus. Tai nėra vieta smerkti, ar kitaip užgauti kitus žmones. Forumo dalyviai grindžia savo veiksmus tarpusavio supratimu ir pagarba, kad kiekvienas vartotojas galėtų drąsiai užduoti jam rūpimą klausimą, padėti kitiems forumo dalyviams ar dalyvauti diskusijose. Vartotojai, nesilaikantys forumo taisyklių yra blokuojami.

3.3. Kodėl negaunu tikslių atsakymų į mano užduotus klausimus?

Jei nesulaukėte tikslaus atsakymo į Jums rūpimą klausimą, galimai neteisingai uždavėte klausimą, arba forumo dalyviams nėra tekę susidurti su jūsų aprašytu atveju.

4. Kokia nauda prisiregistravus prie sistemos (įmonei)?

Registruotas sistemoje privatus miško supirkėjas ar tuo užsiimanti įmonė pasirinktinai gali būti atvaizduojama tarp portale esančių miškininkystės įmonių. Nuolat augančiame portale, jūsų verslas bus dažniau pastebimas vartotojų, kas skatina populiarumą. Patogiai vartotojui sukurtos anketos leis apie jus ar jūsų įmonę sužinoti daugiau bei išreikšti savo nuomonę apie jūsų teikiamas paslaugas. Taip pat, galėsite pilnai valdyti savo anketą, pasirinkti, iš kurio regiono norite gauti užklausas, pildyti informaciją ir atsakyti į vartotojų paliktus atsiliepimus.

Kaip naudotis forumu?

Prisijunkite prie jūsų paskyros ir pasirinkite skiltį „atsiliepimų valdymas“. Šalia visų jūsų įmonės anketoje paliktų atsiliepimų matysite simbolius ir užrašus, ar paliktas atsiliepimas yra atsakytas ar ne. Kuo daugiau atsiliepimų atsakysite, tuo geresnį įspūdį susidarysite apie savo įmonę.

4.2. Kaip pakeisti informaciją apie mano įmonę?

Prisijungę prie savo paskyros, matysite visus galimus redaguoti laukus. Norėdami atnaujinti informaciją, tiesiog pakeiskite esamą informaciją naują ir paspauskite apačioje esantį mygtuką „išsaugoti visus nustatymus“.

4.3. Kaip pakeisti logotipą?

Prisijungę prie savo paskyros, matysite laukelį, kuriame turėtų būti jūsų įmonės logotipas. Paspauskite ant laukelio ir įkelti logotipą. Kuomet atliksite pakeitimus – paspauskite „išsaugoti visus nustatymus“.

4.4. Kaip atsidurti tarp rekomenduojamų įmonių?

Rekomenduojamos įmonės yra įvertintos atliekant reguliarias žmonių apklausas apie įmonių suteiktas paslaugas. Geriausius atsiliepimus gavusios įmonės tampa rekomenduojamomis įmonėmis.

Miško kainos skaičiuoklė

Sužinok savo miško kainą.

Į kainos skaičiuoklę
Vieta reklamai
Nuolat perkame malkinę medieną - amberforest.lt