Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

Adrida Bendrinti

Įmonės informacija

Buveinė: Eglyno g. 78, LT-76216, Šiauliai, Lietuva

El. paštas: adrijuss@gmail.com

Kontaktinis tel.: +37067324908

Įvertinimas Įvertinimų nėra

Veiklos sritys

- Perka
- Superka medieną
- Kerta
- Atsodina
- Prižiūri

Skambinti
Apie įmonę

UAB Adrida veiklą pradėjome 2006 metais kaip miškininkystės paslaugų įmonė teikdami miško jaunuolynų ugdymo paslaugas. Įmonės įkūrėjų įgytus įgūdžius gilias miškininkystės tradicijas turinčioje Švedijoje stengėmės pritaikyti Lietuvoje ir susikurti nišą ten, kur daugelis miško paslaugų įmonių matė tik nuostolius. Neturėjome kapitalo, tad reikėjo pasikliauti tik savo žiniomis, troškimu ir užsispyrimu. Bet šių ginklų užteko, kad idėją paverstume ekonomiškai pagrįstu modeliu. Kuomet pradėjome kviesti į savo komandą naujus žmones, kiekvienas ateinantis atsinešdavo po verslo pamoką, kurias kartais su džiaugsmu, kartais karčiai tekdavo priimti. Šiandien esame dėkingi kiekvienam, kuris savo darbu ir buvimu prisidėjo prie įmonės auginimo. Mūsų komandos paslaugas palankiai įvertino tiek Lietuvos, tiek Švedijos užsakovai, su dauguma kurių tęsiame bendradarbiavimą.

Buveinės vietovė
Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

Atsiliepimų nėra.

Taupykite savo laiką!

Pasiūlykite savo mišką šimtams
miškininkystės įmonių iš karto!

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami įvertinti mano miškui ir pateikti man pasiūlymus iš miškininkystės įmonių, kaip numatyta šioje privatumo politikoje.

Pasiūlymai įmonėms

Sužinokite daugiau