Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

ĄŽUOLIJA LT Bendrinti

Įmonės informacija

Veiklą vykdo:

Buveinė: J. Basanavičiaus g. 49 A, LT-28133, UTENA

Int. svetainė: Nėra

El. paštas: irmantas.gylys@gmail.com

Kontaktinis tel.: 37065080515

Veiklos sritys

- Superka miškus
- Superka medieną
- Kerta miškus
- Atsodina miškus

Apie įmonę

UAB „Ąžuolija LT“ yra lietuviško kapitalo įmonė, investuojanti į Lietuvos miškus. Mes turime ilgametę prekybos patirtį – įmonės veikla prasidėjo dar 1996 metais, o 2011 metais įmonė buvo reorganizuota į UAB „Ąžuolija LT“. Bendrovė yra įsikūrusi Utenoje.

UAB „Ąžuolija LT“  rūpinasi visais gamtosauginiais reikalavimas. Visada laiku atsodinamos iškirstos biržės, laikantis numatytų miškotvarkos taisyklių. Miško kirtimo darbai atliekami tausojant miško paklotę, jaunuolynus ir miško kelius. Jeigu kertant mišką pasitaiko kelių sugadinimų, greitai reaguojame į žmonių nusiskundimus ir stengiamės taikiai išspręsti visas problemas, prisiimdami atsakomybę už padarytą žalą.

Mūsų darniam kolektyvui rūpi ne tik pelnas, bet ir pagarba žmogui, miško savininkui, o taip pat išsaugota graži bei puoselėjama gamta, kuri yra didžiausias žmonijos turtas ir palikimas ateinančioms kartoms.

Pagrindinės veiklos sritys:

  • Miškų supirkimas su žeme.
  • Nebrandaus miško pirkimas.
  • Miškotvarkos projektų ruošimas.
  • Biržių rėžimas.
  • Nesutarimų tarp miško bendrasavininkų sprendimas.Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

Gintatas2018-03-13 18:45:32
Sėkmingai pardaviau mišką, sąžiningai dirbanti įmonė
Miško kainos skaičiuoklė

Sužinok savo miško kainą.

Į kainos skaičiuoklę
Nuolat perkame malkinę medieną - amberforest.lt