Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

Baltijos koncernas Bendrinti

Įmonės informacija

Veiklą vykdo: Alytaus

Buveinė: Mindaugo g. 4-1, Mažeikiai

El. paštas: info@superku-miskus.lt

Kontaktinis tel.: +37069835044

Įvertinimas Įvertinimų nėra

Veiklos sritys

- Superka medieną
- Kerta
- Atsodina
- Prižiūri
- Perka

Skambinti
Apie įmonę

Stambi investicinė imonė nuolat brangiai perka miškus visoje Lietuvoje.
Miškai gali buti iki 20 metų jaunuolynai, bet kokios grupes. iškirsti, atlikti plyni kirtinai, neatželusias ir neatsikurusias biržes, biržes kurias reikia atsodinti po kirtimų, po ligų, po vejovartu, užželusias lazdynais ir krūmais, pelkines augavietes Pb,PC,PD ir U, gali būti miškai su paskirtomis baudomis, su paskirtais atželdinimo nurodymais.
Gali būti miškai ir žemes ūkio paskirties.
Su atliktais retinimais iki mažiausio 0,1-0,2 skalsumo, 2a-2b-3-4a-4b grupes, su užpelkejusiomis ir šlaitinemis augavietemis, be ištraukimo ir išvezimo galimybių.
Domina šlaitai, ir miškai su likusiomis 2-3-4 eilėmis.
Gali būti draustiniai, Nacionaliniuose ir Regioniniuose parkuose.
Gali būti su bet kokiais draudimais atlikti kirtimus. Tinka ir investiciniai miškai.
Pirktumeme iš kirtimo BENDROVIU IR FIZINIU ASMENU miško paketus. gali būti SPIPRIAI retinti po ugdomuju ir einamųjų miškai ar neleistini plyni kirtimai.
Domina nuo 0,50 ha ir daugiau.
Gali buti su bendrasavininkais, su sodybomis, su ukio paskirties zeme, siulyti ivairius varijantus. Duosime greita atsakyma.

Buveinės vietovė
Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

Atsiliepimų nėra.

Taupykite savo laiką!

Pasiūlykite savo mišką šimtams
miškininkystės įmonių iš karto!

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami įvertinti mano miškui ir pateikti man pasiūlymus iš miškininkystės įmonių, kaip numatyta šioje privatumo politikoje.

Pasiūlymai įmonėms

Sužinokite daugiau