Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

DZŪKO MIŠKAS IR MEDIENA Bendrinti

Įmonės informacija

Buveinė: Sveikatos g. 18 - 1, Druskininkai, LT-66251

Int. svetainė: https://www.dzukmedis.com/

El. paštas: dzukomiskasirmediena@gmail.com

Kontaktinis tel.: 37069645436

Įvertinimas Įvertinimų nėra

Veiklos sritys

- Perka
- Superka medieną
- Kerta
- Atsodina
- Prižiūri

Skambinti
Apie įmonę

UAB \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Dzūko miškas ir mediena\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", veiklą pradėjusi dar 2002 metais, sėkmingai veikia medienos perdirbimo ir jos prekybos srityse. Sukaupta ilgametė patirtis leidžia užtikrinti aukščiausią gaminių ir paslaugų kokybę.

Mūsų tikslas - tiekti aukštos kokybės, tarptautinius standartus atitinkančius, gaminius ir paslaugas už palankią kainą.​

Nuolat perkame mišką iškirtimui arba su žeme pietų Lietuvoje. Turima galimybė realizuoti medieną, ją perdirbant, leidžia Jums pasiūlyti geriausias miškų kainas!

Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

Atsiliepimų nėra.

Taupykite savo laiką!

Pasiūlykite savo mišką šimtams
miškininkystės įmonių iš karto!

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami įvertinti mano miškui ir pateikti man pasiūlymus iš miškininkystės įmonių, kaip numatyta šioje privatumo politikoje.

Pasiūlymai įmonėms

Sužinokite daugiau