Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

Girtex Bendrinti

Įmonės informacija

Veiklą vykdo: Alytaus

Buveinė: Slėnio g. 15, Akmenė, LT-85368 Akmenės r. sav.

El. paštas: girtexuab@gmail.com

Kontaktinis tel.: +37061036688

Įvertinimas Įvertinimų nėra

Veiklos sritys

Informacija nenurodyta.

Skambinti
Apie įmonę

UAB „GIRTEX“ – įdarbinusi aukščiausios kvalifikacijos specialistus vysto veiklą miškininkystės sektoriuje. Aukščiauiso kvalifikacijos specialistai kas diena sugeba užtikrinti daugybe auščiauisos kokybės paslaugų. Taip galime teigti, nes kas mėnesį į rinka įmonė „GIRTEX“ sugeba tiekti apie 5000 kūb. m. apvaliosios medienos.
Per sąlyginai trumpą įmonės gyvavimo laiką įmonė su kvalifikuotais specialistais tapo žinoma visuose Lietuvos regijuonose, bei už jos ribų kaip profesonalias paslaugas teikianti įmonė.
Įmonė siekdama užtikrinti skalndų, kokybišką ir greita paslaugų atlikimą bedradarbiauja su daugeliu Lietuvos įmonių, urėdijų bei kitomis įstaigomis.

Buveinės vietovė
Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

Atsiliepimų nėra.

Taupykite savo laiką!

Pasiūlykite savo mišką šimtams
miškininkystės įmonių iš karto!

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami įvertinti mano miškui ir pateikti man pasiūlymus iš miškininkystės įmonių, kaip numatyta šioje privatumo politikoje.

Pasiūlymai įmonėms

Sužinokite daugiau