Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

Girtex Bendrinti

Įmonės informacija

Veiklą vykdo:

Buveinė: Slėnio g. 15, Akmenė, LT-85368 Akmenės r. sav.

Int. svetainė: Nėra

El. paštas: girtexuab@gmail.com

Kontaktinis tel.: +37061036688

Veiklos sritys

Apie įmonę

UAB „GIRTEX“ – įdarbinusi aukščiausios kvalifikacijos specialistus vysto veiklą miškininkystės sektoriuje. Aukščiauiso kvalifikacijos specialistai kas diena sugeba užtikrinti daugybe auščiauisos kokybės paslaugų. Taip galime teigti, nes kas mėnesį į rinka įmonė „GIRTEX“ sugeba tiekti apie 5000 kūb. m. apvaliosios medienos.
Per sąlyginai trumpą įmonės gyvavimo laiką įmonė su kvalifikuotais specialistais tapo žinoma visuose Lietuvos regijuonose, bei už jos ribų kaip profesonalias paslaugas teikianti įmonė.
Įmonė siekdama užtikrinti skalndų, kokybišką ir greita paslaugų atlikimą bedradarbiauja su daugeliu Lietuvos įmonių, urėdijų bei kitomis įstaigomis.

Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

Atsiliepimų nėra.
Miško kainos skaičiuoklė

Sužinok savo miško kainą.

Į kainos skaičiuoklę