Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

INVL Baltijos miškų fondas I Bendrinti

Įmonės informacija

Veiklą vykdo: Alytaus

Buveinė: Vilnius, Gynėjų g. 14

Int. svetainė: www.invlmiskai.com

El. paštas: miskai@invl.com

Kontaktinis tel.: 37062071080

Įvertinimas Įvertinimų nėra

Veiklos sritys

- Perka
- Superka medieną
- Kerta
- Atsodina
- Prižiūri

Skambinti
Apie įmonę

Miškų rinkoje 2017 m. pradžioje pradėjus veikti ilgalaikės turto valdymo patirties sukaupusiam ir miškus prižiūrinčiam investuotojui, atsivėrė naujų galimybių miško savininkams, norintiems parduoti savo mišką.

Vienos pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management“ valdomas „INVL Baltijos miškų fondas I“ superka miškus, kuriuos augina ir prižiūri atsižvelgdamas į atsakingo miško valdymo principus.

Fondas investuoja į įvairaus amžiaus ir įvairios būklės miškus, tinkamus miškininkystės veiklai. Be to, fondą domina ne tik kirtimo amžių pasiekę, bet ir jaunesni medynai, turintys potencialo užaugti per ilgą laikotarpį. Fondo valdytojai siekia konsoliduoti miško sklypus, investuoti į miško priežiūrą ir taip padidinti jų vertę.

Fondą valdanti bendrovė „INVL Asset Management“ priklauso nuo 1991 m. veikiančiai „Invaldos INVL“ grupei. Šios grupės įmonės valdo pensijų ir investicinius fondus, alternatyvias investicijas, privataus kapitalo turtą, individualius portfelius bei kitas finansines priemones. Joms daugiau kaip 190 tūkstančiai klientų Lietuvoje ir Latvijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo virš 650 mln. eurų vertės turto.

Buveinės vietovė
Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

Atsiliepimų nėra.

Taupykite savo laiką!

Pasiūlykite savo mišką šimtams
miškininkystės įmonių iš karto!

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami įvertinti mano miškui ir pateikti man pasiūlymus iš miškininkystės įmonių, kaip numatyta šioje privatumo politikoje.

Pasiūlymai įmonėms

Sužinokite daugiau