Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

Kerokšlis Bendrinti

Įmonės informacija

Veiklą vykdo:

Buveinė: Sliepšiškis, Svėdasų sen., Anykščių r. LT-29357

Int. svetainė: Nėra

El. paštas: kerokslis@gmail.com

Kontaktinis tel.: +37068519172

Veiklos sritys

- Superka miškus
- Superka medieną
- Kerta miškus
- Atsodina miškus
- Prižiūri miškus

Apie įmonę

UAB „Kerokšlis“ pagrindinė veikla miškininkystė, bendradarbiaujame su privačių miškų savininkais pirkdami miškus ir atlikdami įvairias paslaugas. Ribų nustatymas, miškotvarkos projektų rengimas, biržių atrėžimas, miškų pirkimas, kirtimas, traukimas, medienos išvežimas, padedame parduoti medieną.
Iš privačių miškų savininkų visuomet laukiame pasiūlymų pirkti mišką su žeme arba išsikirtimui. Kadangi visus miškininkystės darbus atliekame patys – visada atsiskaitome sąžiningai ir mokame aukščiausią kainą.
Tikime, kad sąžininga veikla yra geriausia reklama.
Savo veiklą UAB \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Kerokšlis\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" pradėjo 2000 m. Šiandien esame sukaupę keturiolikos metų miškininkystės patirtį. Miško žemės, apvaliosios medienos, įvairių medžių rūšių rąstų, popiermedžio, tarinių rąstelių, malkų pirkimu ir pardavimu visoje Lietuvoje, miško ruoša (kirtimas, ištraukimas), medienos transportavimo paslaugos, miško su žeme pirkimas ir stataus miško pirkimas išsikirtimui be žemės, apvalios medienos eksportas.
Bendradarbiaujame su dauguma Lietuvos įmonių: „Stora Enso Lietuva“, UAB „Fortum eko šiluma“, UAB „Baldai Jums“, UAB „Likmerė“, miškų urėdijos ir Latvijos įmonės.

Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

Atsiliepimų nėra.
Miško kainos skaičiuoklė

Sužinok savo miško kainą.

Į kainos skaičiuoklę