Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

Litnedas Bendrinti

Įmonės informacija

Veiklą vykdo: Alytaus

Buveinė: Garmiškės g. 7, LT-45463

El. paštas: litnedas@gmail.com

Kontaktinis tel.: +37068716166

Įvertinimas Įvertinimų nėra

Veiklos sritys

- Perka
- Superka medieną
- Kerta
- Atsodina
- Prižiūri

Skambinti
Apie įmonę

Brangiai perkame mišką visoje Lietuvoje. Įmonė įkurta 1995 metais. Pagrindinė veikla rąstų pjovimas bei medienos ruošinių gamyba. Gaminame viengubo pjovimo lapuočių lentas bei ruošinius. Nuo 2002 metų savo veiklą vystėme miškininkystės srityje – miško pjovimas, traukimas bei atsodinimas. Įsigyta moderni miško traukimo technika, todėl teikiame kokybiškas paslaugas, kurios atitinka visus miškų priežiūros reikalavimus, tinkamai atlikti numatytus darbus. Brangiai perkame mišką brandų visoje Lietuvoje, su žeme ir iškirtimui. Teikiame miško ūkio veiklos paslaugas. Kertame mišką bei ištraukiame. Parduodame apvalią medieną lentpjūvėms bei medienos apdirbimo įmonėms. Per daugelį metų sukaupta patirtis ir atsakingas požiūris mums leido augti ir tobulėti. Esame dėkingi daugeliui žmonių už pasitikėjimą ir tai įrodo esant mus patikimu partneriu. Parduokite mišką geriausia kaina. Skambinkite mums telefonu, kad įvertintume Jūsų mišką ir tuomet suderėsime tinkamą kainą Jums.

Buveinės vietovė
Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

Atsiliepimų nėra.

Taupykite savo laiką!

Pasiūlykite savo mišką šimtams
miškininkystės įmonių iš karto!

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami įvertinti mano miškui ir pateikti man pasiūlymus iš miškininkystės įmonių, kaip numatyta šioje privatumo politikoje.

Pasiūlymai įmonėms

Sužinokite daugiau