Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

Miško draugas Bendrinti

Įmonės informacija

Veiklą vykdo:

Buveinė: Rokiškis, Panevėžio g. 7

Int. svetainė: Nėra

El. paštas: info@miskodraugas.lt

Kontaktinis tel.: +37066351923

Veiklos sritys

- Superka miškus
- Superka medieną
- Kerta miškus
- Atsodina miškus
- Prižiūri miškus

Apie įmonęKB „Miško draugas“ jau daugiau nei 10 metų užsiima miškotvarkos projektais bei perka mišką iš fizinių ir juridinių asmenų. Per šiuos metus užsitarnavome patikimo partnerio reputaciją ir tapome lyderiaujančia įmone Lietuvoje. Tai mums leido išplėsti prižiūrimų miškų plotus iki 800 ha. Dėka darnios ir nuoseklios plėtros perkame miškus iš fizinių, bei juridinių asmenų geriausiomis kainomis. Daugelis įmonių perka miškus, tačiau tik nedaugelis tai daro savo ūkinei veiklai.

Jei nusprendėte parduoti savo mišką, mišką su žeme ar tiesiog medieną, „Miško draugas“ – patikimiausias partneris norint gauti geriausią kainą rinkoje. Daugelis skelbiasi, kad perku miška, tačiau mes esame miškotvarkos įmonė perkanti miškus tiesiogiai savo ūkinei veiklai, o ne perpardavinėjimui. Parduodami savo mišką KB „Miško draugas“, Jūs parduosite ne tik brangiausiai, bet ir operatyviai. Taipogi, padėsime susitvarkyti visus su miško pardavimu susijusius dokumentus. Sukirtus rankomis, atsiskaitome iš karto, Jums palankiausiu būdu.

Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

aldona2018-11-10 15:02:33
apie sia imone nieko nezinau
Klientas2019-02-26 23:14:16
Jie netaip pasivadine, labiau tiktu “Miško Priešas” iš didžiosios raidės!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Su jais geriau reikalu neturėti jokiu.
Miško kainos skaičiuoklė

Sužinok savo miško kainą.

Į kainos skaičiuoklę