Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

Pildykite užklausą ir laimėkite SPA dviem!

Užpildę užklausą galite laimėti dviejų nakvynių poilsį miško apsuptyje - Vilnius SPA Anykščiuose. Pasinaudokite šia galimybe dabar! Daugiau apie konkurso prizą ir sąlygas čia.

Miškų pirkimai Bendrinti

Įmonės informacija

Veiklą vykdo:

Buveinė: Jotvingių g. 7A, Alytus

Int. svetainė: info@miskupirkimai.lt

El. paštas: info@miskupirkimai.lt

Kontaktinis tel.: +37065080960

Veiklos sritys

- Superka miškus
- Superka medieną
- Kerta miškus
- Atsodina miškus
- Prižiūri miškus

Apie įmonę

UAB „Miškų pirkimai“ – perka įvairaus amžiaus miškus visoje Lietuvoje su žeme arba išsikirtimui. Turime daugiau nei 10 metų patirtį miškininkystės srityje, todėl visada žinome kaip padėti privačių miškų savininkams ūkininkauti ir tvarkytis savo valdose. Esame savo srities specialistai ir galime patarti, kaip pasirūpinti mišku, kad jis duotų materialinės naudos arba būtų išugdytas ateinančioms kartoms. Visada vadovaujamės sukauptomis žiniomis, kad miškas būtų sutvarkytas pagal visus galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus.
Turite miško ir nežinote, ką su juo daryti? Kreipkitės į mus. Pagal pateiktą kadastrinį sklypo numerį (jį rasite registro cetro išraše), nesunkiai surasime reikalingus rodiklius (miško amžių, medienos tūrį, tankumą ir t.t.), kurie padės preliminariai įvertinti miško kainą. Įvertinę mišką natūroje, atlikę išsamią miško analizę nustatome tikslią miško vertę ir pateikiame galutinį pasiūlymą. Dirbame su stambiausiomis medienos perdirbimo įmonėmis Lietuvoje, todėl visada pasiūlysime geriausią kainą. Užtikrinsime profesionalią pagalbą tvarkant visus reikalingus dokumentus, garantuosime skaidrų atsiskaitymą ir sąžiningą bedradarbiavimą.

Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

Atsiliepimų nėra.
Miško kainos skaičiuoklė

Sužinok savo miško kainą.

Į kainos skaičiuoklę
Vieta reklamai
Nuolat perkame malkinę medieną - amberforest.lt