Nr 1 - Populiariausias Lietuvoje

Vizon Bendrinti

Įmonės informacija

Veiklą vykdo: Alytaus

Buveinė: 37061442170

El. paštas: vizonuab@gmail.com

Kontaktinis tel.: 37061442170

Įvertinimas 10 / 10 (įvertino 1)

Veiklos sritys

- Perka
- Superka medieną
- Kerta
- Atsodina

Skambinti
Apie įmonę

UAB Vizon įkurta 2010 metais ir yra sparčiai auganti ir stabiliai dirbanti įmonė teikianti visas miškininkystės paslaugas. UAB Vizon yra pakankamai jauna įmonė, tačiau jauni ir veržlūs aukštos kvalifikacijos specialistai užtikrina darbo kokybę ir sėkmingą klientų pasitikėjimo, miškininkystės projektų ir darbo apimčių augimą.
Bendrovė bendradarbiauja tiek su valstybinėmis, tiek su privačiomis įmonėmis, bei privačiais asmenimis. Profesionalūs specialistai pakonsultuos įvairiais miškininkystės klausimais, padės parengti miškotvarkos projektus, ar tiesiog atlikti miško ruošos darbus. UAB Vizon komanda pasiūlys sprendimus taupančius jūsų laiką ir pinigus.
UAB Vizon yra įsikūrusi Šiauliuose, tačiau sėkmingai savo veiklą vykdo visuose Lietuvos regionuose.

Pagrindinės UAB Vizon veiklos kryptys:
Privačių miško savininkų konsultavimas
Miško pirkimas
Miško ruošos darbai
Apvaliosios medienos pirkimas, bei pardavimas
Miškotvarkos projektų ruošimas
Biržių rėžimas
Prekyba malkomis

Parašykite savo nuomonę apie įmonę

Pateikdamas nuomonę apie įmonę, lankytojas patvirtina, kad jo informacija yra teisinga ir atsako už pateiktą turinį. Draudžiama skelbti įžeidžiančią informaciją, siekiant sumenkinti ar pažeminti įmonę. Melaginga informacija apie įmonę yra naikinama. Atsiliepimų skiltis yra skirta įmonės augimo tikslais, siekiant pagerinti jos veiklą, bei jos veiklos stipriosioms ar silpnosioms pusėms pabrėžti.Kitų lankytojų komentarai ir nuomonės

Atsiliepimų nėra.

Taupykite savo laiką!

Pasiūlykite savo mišką šimtams
miškininkystės įmonių iš karto!

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami įvertinti mano miškui ir pateikti man pasiūlymus iš miškininkystės įmonių, kaip numatyta šioje privatumo politikoje.

Pasiūlymai įmonėms

Sužinokite daugiau